Yurt İçi - İhracat Satış Müdürlüğü Geri

                 Global pazarlarda tescilli olan Antex markasıyla, 50’yi aşkın ülkede distiribütörler aracılığı ile faaliyet gösteren Anadolu Kimya, yurtiçinde ve yurtdışında fuar, seminerlere katılarak global tekstil baskı sektörüne yenilikçi ürünleri ile yön vermektedir. Uzman kadrosuyla müşterilerine ticari ve teknik hizmetler sunmaktadır.

                Dünya devleri arasında yer almayı başarmış, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, ekibinin gücüne ve oluşturduğu sisteme güvenen bir şirkettir. Çevre ve iş güvenliğini konusunda taviz vermeyen bir anlayışı benimsemiş, dinamik, deneyimli ve profesyonel yönetim kadrolarına sahip, kurumsallaşmayı özümsemiş uzmanlığı ile değer yaratan ANTEX markasıyla,inandığı yolda kararlılıkla yürümeye devam etmektedir.
                Misyonumuz gereği, doğaya ve doğal hayata zarar veren yasaklı kimyasallardan arındırılmış yüksek kaliteli ekolojik baskı boyalarının tedarikçi markası olmayı sürdürmektedir.

                Ürünlerimiz ISO: 9001: 2015, ECO - PASS, Global Organik Tekstil Standartları (GOTS) ve ZDHC (Level. 1 ) tarafından sertifikalandırılmıştır.

                Yıllar süren güven ve desteğinizden dolayı teşekkür ediyoruz…